Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Wyjątkowy prezent - oczywiście spersonalizowany!

13:17 Kucyk 0 Comments Category :

Od jakiegoś czasu z ogromnym zainteresowaniem śledzę pewną modę. Personalizowanie wszystkiego, co jest tylko możliwe. Kiedyś wyjątkowym podarunkiem dla drugiej osoby była kartka, którą sami zaprojektowaliśmy i ozdobiliśmy. Dzisiaj taką kartkę można po prostu zamówić, opatrzoną napisem "Dla kochanej babci Kazi". Personalizuje się poduszki, kubki, kalendarze, torebki, butelki napoju, czekoladę itd.

Niedługo każdej rzeczy będziemy nadawać charakter osobisty. Nikt nie chce mieć teraz czegoś, co mają wszyscy. Lepsze, gustowniejsze, droższe, ekskluzywne są rzeczy zupełnie wyjątkowe. Czy jednak jest sens zamawiać kubek dla "Babci Kazi" taki sam jak dla babci Zeni, babci Jadzi, babci Ani, babci Eli? Kubek ze zmienionym imieniem..? Jeśli komuś to odpowiada, to czemu nie.

Gdybym chciała podarować komuś spersonalizowany prezent i miałoby to być naczynie, kupiłabym zwykłe białe filiżanki porcelanowe, farby do porcelany i sama stworzyłabym unikalny komplet do kawy. Gdybym chciała dać poduszkę, wybrałabym się na poszukiwania do lumpeksu, zakupiła parę ciuchów o wyjątkowym materiale i sama uszyła poduszkę. A gdybym nie umiała tego wszystkiego zrobić, to skorzystałabym z twórczości kogoś, kto się zna na danej rzeczy i nie robi produktów hurtowo.

Poniżej wklejam parę linków do stron, które przykuły moją uwagę jeśli chodzi o prezenty wyjątkowe, ręcznie robione, niepowtarzalne.. Może coś Ci się spodoba?

 http://unikalni.blogspot.com/2012/04/poduszki-z-motywem-kota.html
 capallmara.blogspot.com
 http://www.littlewood.pl/
http://ozdobnihttp://turmalinki.blox.pl/htmlk.blogspot.com/

Samo patrzenie na te rzeczy sprawia mi przyjemność, a co dopiero gdy się coś kupi i odda w dobre ręce.. Czasem taki prezent przetrwa lata i będzie pamiątką dla dalszych pokoleń.

No cóż... Gadanie, gadaniem a ja też poddałam się wpływowi personalizacji :-) Zrobiłam drewniane tabliczki na dziecięce łóżeczka. Opatrzone imieniem malucha. Jak się Wam podobają? Będę wdzięczna za Twój komentarz, jeśli trafiłaś/eś na moją stronę i doczytałeś/aś tą prośbę
... I WPADAJ CZĘŚCIEJ! :-)

RELATED POSTS

0 komentarze